Dial Telecom oznámil dokončení fúze s Maxprogres telco

Poskytovatel získal integrací Maxprogres telco 500 km optických tras v řadě českých měst.

Dial Telecom oznámil dokončení fúze s Maxprogres telcoČeský poskytovatel datových a hlasových služeb Dial Telecom oznámil k 1. 9. 2014 dokončení úplné fúze s dceřinou společností Maxprogres telco. Díky tomuto převzetí získává Dial Telecom do své správy přibližně 500 km nových optických tras ve řadě měst České republiky.

Maxprogres telco se během své úspěšné osmnáctileté činnosti zaměřoval na poskytování kompletního portfolia telekomunikačních služeb, jako jsou výstavba optických tras a pronájem optických vláken, datové a hlasové služby, služby hostingu a ICT pro velkoobchodní partnery, komerční zákazníky i domácnosti.

Akvizicí Maxprogres telco posilujeme naši pozici zejména ve významných městech ČR a získáváme rovněž spolehlivě fungující a moderní infrastrukturu,“ okomentoval dokončení fúze Tomáš Strašák, obchodní ředitel Dial Telecom

Akvizice a následné sloučení navazuje na dřívější akvizice skupiny Dial Telecom na českém ICT trhu, které zahrnují společnosti Telemetry Services a Star 21 Networks či sloučení s provozní částí podniku ET Telekomunikace.

Všechny obchodní vztahy, dodavatelsko-odběratelské ujednání a smlouvy zůstávají v plném rozsahu a za nezměněných podmínek v platnosti.

Zdroj: Dial Telecom
Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře