Dell vylepšuje program PartnerDirect

Dell oznámil řadu změn ve svém partnerském programu. Reselleři se mohou těšit na další rabaty, pobídky a bezúročné financování.

Dell vylepšuje program PartnerDirectZměny v partnerském programu Dell PartnerDirect zahrnují zvýšení počtu otevřených školení a vzdělávacích programů a další pobídkové akce.

Níže uvedené změny publikoval Dell ve Velké Británii s tím, že dostupnost jednotlivých akcí pro ČR a SR zatím nebyla potvrzena. Výhledově však lokální zastoupení společnosti vybrané změny chystá.

Dell Software uvedl nové program zrychlených slev. Tzv. Premier Accelerator Rebate Programme bude odměňovat partnery úrovně Premier, kteří získají další bonusy nad rámec základního 2% rabatu poté, co dosáhnout stanoveného obratu. Program se vztahuje na síťovou bezpečnost, ochranu dat a management koncových systémů.

Kromě toho program PartnerAdvantage umožní resellerům přihlašovat body pro čerpání odměn poté, co prodají vybrané servery a storage novým zákazníkům a absolvují určitá obchodní a pre-sales školení. Akce se nadále vztahuje i na vybraná cloudová a konvergovaná řešení, networking a související školení.

Finanční služby Dellu umožní po omezenou dobu partnerům získat financování s nulovou úrokovou mírou. Konkrétně partneři nebudou muset platit úroky za částky přesahující 10 dolarů. Akce bude platit do konce srpna a bude se vztahovat na 12měsíční financování všech zákazníků klientských řešení a softwaru.

Společnost se také chystá nabídnout více systémů na krátkodobý úvěr. Partneři tak získají možnost nabídnout zákazníkům řešení na vyzkoušení a urychlit tím nákupní proces.

Poslední novinkou je Bid Builder (konfigurátor nabídek), který umožňuje partnerům urychlit vytváření nabídek a jejich nacenění. Nástroj umí automaticky vytvořit dokument s nabídkou spolu s relevantní obsahem z knihovny dokumentů. Platforma je postavena na systému Qvidian. Pro srování loni Dell uvedl on-line konfigurátor řešení.

Dalších vylepšení doznal i program pro poskytovatele služeb. Provideři, kteří stavějí velká datová centra a cloudy, získají přístup k divizi Dell Data Centre Scalable Solutions. Nově budou mít také k dispozici služby Dell SonicWall – Networking Security as a Service a Firewall as a Service.

Zdroj: Dell
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře