Dell Technologies podporuje partnery v době koronaviru, nabízí finanční úlevu

Společnost nabízí svým partnerům vyplacení jednorázového peněžního příspěvku, nové cenové nabídky pro školení či snížení úrokových sazeb v rámci Finančních služeb Dell na 1,5 % p.a.

Dell Technologies podporuje partnery v době koronaviru, nabízí finanční úlevuSpolečnost Dell Technologies se rozhodla v reakci na tíživou situaci v souvislosti s pandemií onemocnění covid-19 nabídnout svým partnerům finanční úlevu a pomoci jim tak rozvíjet schopnosti a pracovat na získávání zakázek do budoucna.

Partner dle Dellu může získat vyplacení jednorázového peněžního příspěvku ve výši až 50 % aktuálního zůstatku partnerského Fondu pro rozvoj trhu (MDF) a Fondu pro obchodní rozvoj (BDF) pro účely financování budoucích marketingových aktivit.

Partneři Dell Technologies mohou o příspěvek žádat od 13. 4. do 20. 6. 2020. Po schválení žádosti obdrží partner okamžitou přímou platbu. Poskytovatelé řešení také mohou do 31. 5. bezplatně využít školení Services Deployment pro Unity XT, VxRail a DP4400.

Společnost rovněž upozorňuje, že pro distributory se ruší cíl růstu u klientských řešení na 1. pololetí fiskálního roku 2021 a zvyšují se základní sazby pro lepší předvídatelnost výnosů. V neposlední řadě byly zavedeny nové cenové nabídky pro týmová školení.

Rozšířené finanční služby Dell

Vedle stávající nabídky platebních řešení Finančních služeb Dell nabízí výrobce v regionu EMEA i další řešení, jež lze přizpůsobit potřebám zákazníků včetně odloženého splátkového kalendáře a nulových počátečních nákladů kvůli uchování kapitálu.

Nově došlo ke snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů na 1,5 % p.a. a zavedení 0% úroku na dvou a tříleté financování nákupů infrastruktury Dell EMC. Výrobce navíc nabízí i možnost odkladu platby projetu o 3 až 6 měsíců.

Zdroj: Dell Technologies
Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře