Dell Technologies oznamuje nový vývojový stupeň partnerského programu

Partnerský program Dell Technolgies si klade za cíl zjednodušit zapojení partnerů do křížového prodeje a nákupu produktů a řešení všech značek skupiny. Společnost také představila dva nové odznaky pro řešení pro svoji platformu a desktopovou infrastrukturu.

Dell Technologies oznamuje nový vývojový stupeň partnerského programuSpolečnost Dell Technologies oznámila nový vývojový stupeň svého partnerského programu Dell EMC Partner Program, který je nyní označován jako Dell Technologies Partner Program. Zároveň představila i dva nové odznaky pro řešení.

Dell chce, aby partneři mohli plně využívat hodnotu značky Dell Technologies. Nový vývojový stupeň programu proto zjednodušuje zapojení partnerů do křížového prodeje a nákupu produktů a řešení všech značek skupiny Dell Technologies. 

Naši partneři nás požádali, abychom usnadnili obchodování s celým portfoliem společnosti Dell Technologies, takže se toto přání stalo naší nejvyšší prioritou,“ uvedla Joyce Mullenová, prezidentka pro globální distribuci a řešení OEM a IoT.

Díky tomu, že naši partneři získají jasný plán a investují do školení a vývoje, budou mít možnost uzavřít ještě více obchodních kontraktů a dále rozvíjet své podnikání,“ dodala.

Od února jsou řešení VMware zakoupená prostřednictvím Dellu započítávaná do požadavků pro jednotlivé úrovně programu Dell EMC Partner Program. Nově je tato výhoda rozšířena na veškerý prodej produktů od strategicky přidružených firem uskutečněný prostřednictvím programu Dell Technologies Partner Program.

Investice do vzdělávání

Dell Technologies zároveň oznámilo dva nové odznaky pro řešení, které zahrnují již zavedené certifikace a potvrzují rozsah schopností v oblasti podpory a nasazování v rámci řešení. Nové odznaky jsou určeny pro platformu Dell Technologies Cloud Platform a infrastrukturu Dell Technologies Virtual Desktop Infrastructure.

V rámci programu Dell Technologies Partner Program společnost také představila novou kompetenci pro cloudová řešení, která bude podporovat nově oznámené řešení Dell Technologies Cloud.

Kompetence se bude skládat z odznaku Dell Technologies Cloud Platform a několika dalších certifikací, včetně kompetence k poskytování služeb pro zařízení VxRail. Dell dodává, že plné požadavky na certifikaci kompetencí pro cloudová řešení budou oznámeny ve třetím čtvrtletí.

Prostřednictvím těchto druhů řešení plánuje program Dell Technologies Partner Program uznávat související pověření a certifikace získané od strategicky přidružených firem, které podporují společná řešení.

Zdroj: Dell Technologies
Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře