Dell rozšířil svůj partnerský program o softwarové kompetence

Dell přidal do svého programu ParnerDirect čtyři softwarové kompetence a spustil dva nové programy zaměřené na poskytování služeb a referral.

Dell rozšířil svůj partnerský program o softwarové kompetenceNové kompetence spadají do oblastí bezpečnosti, ochrany dat, správy informací a systems managementu. Společnost Dell uvedla, že díky rozšíření programu budou partneři moci prodávat jak hardwarová, tak softwarová řešení, a touto smíšenou kompetencí dosáhnout statutu Premier.

Pokročilé kompetence umožní dosáhnout tohoto statutu i těm partnerům, kteří podnikají je v jedné linii. Do programu PartnerDirect byli rovněž přeřazeni všichni partneři, kteří k Dellu přišli prostřednictvím softwarových akvizic.

Partneři získají nové cesty k dosažení Premier statutu spolu s odměnami za úspěchy v oblasti školení a prodeje nebo marketingovou podporou.

Partneři, kteří prošli výcvikem, prodávají čtyřikrát lépe než ostatní,“ komentuje Marvin Blough, výkonný ředitel Dell Software pro channel a aliance, a dodává, že rozšíření programu přinese partnerům řadu benefitů a možností expanze.

Dva nové programy

Spolu s rozšířením programu PartnerDirect spustila společnost další dva programy. První, nazvaný Dell Service Provider, je určen pro poskytovatele služeb k více než 150 softwarovým produktům Dellu v nejrůznějších oblastech. Druhý je určen k odměňování tzv. referral partnerů společnosti.

Zdroj: IDG News Service
Komentáře