Dell EMC spustí Enterprise Preferred Channel Program podle přání partnerů

Úkolem nového programu je především zjednodušení spolupráce mezi interními obchodními týmy Dell EMC a jeho externími partnery při obsluhování velkých podnikových klientů.

Dell EMC spustí Enterprise Preferred Channel Program podle přání partnerůSpolečnost Dell EMC představila nový partnerský program s názvem Enterprise Preferred Channel Program, který vznikl na základě požadavků a zpětné vazby ze strany partnerů. Jeho hlavním cílem je nastavit jednotný přístup výrobce a partnerů směrem k zákazníkům.

Dell EMC uvádí, že nový program celkově zjednoduší prodejní procesy a stanoví jasná pravidla pro spolupráci partnerů s obchodními týmy samotného výrobce. Zároveň má vyhovět dalším přáním partnerů, kteří volali například po rychlejší a jednodušší registraci obchodů.

Další výraznou změnou má být vyšší marže pro partnery. Výrobce ji zajistí prostřednictvím inkrementální slevy poskytnuté při „akviziční“ registraci obchodu při současné kompenzaci pro své vlastní týmy. Toto uspořádání má motivovat obchodníky výrobce a partnerů k užší spolupráci.

V neposlední řadě pak Dell EMC slibuje vyšší ochranu zájmů aktivních partnerů skrze možnost získání zvláštního statusu partner of record ve spojení s konkrétním zákazníkem. Celkově si výrobce od programu slibuje hladkou spolupráci s partnery v oblasti velkých podnikových klientů.

Zdroj: Dell EMC

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře