Dell EMC oznamuje změny v marketingu, Stanislav Hájek jde na regionální pozici

Společnost Dell EMC provedla změny ve svém marketingovém týmu. Dosavadní marketingový ředitel Stanislav Hájek přechází v rámci firmy na regionální pozici, na lokálním postu ho vystřídá Jakub Vítek.

Dell EMC oznamuje změny v marketingu, Stanislav Hájek jde na regionální poziciStanislav Hájek (vlevo), šéf marketingu českého Dell EMC, mění pozici v rámci společnosti. Nově bude zastávat post vedoucího plánování marketingu a rozpočtu partnerského prodeje pro region EMEA. V pozici šéfa lokálního týmu ho nahrazuje Jakub Vítek.

Stanislav Hájek působí ve společnosti Dell více než 12 let, přičemž. poslední dva roky řídil marketingové aktivity pro koncové zákazníky i partnerský prodej. Vystudoval ČZÚ v Praze, má tři dcery a mezi jeho oblíbené aktivity patří výškové kácení stromů.

Čerstvě jmenovaný marketingový ředitel Jakub Vítek (vpravo) zodpovědný za řízení všech marketingových a komunikačních aktivit tuzemské pobočky Dell EMC. Zároveň bude úzce spolupracovat s obchodním týmem a týmem pro partnerský prodej.

Před příchodem do Dell EMC strávil téměř dva roky v IBM. Předtím působil přes pět let v marketingu a komunikaci Komerční banky. Je absolventem FTVS UK, má dvě dcery a ve volném čase rád sleduje krimi filmy a seriály.

Zdroj: Dell EMC

 

Úvodní foto: Dell EMC

Komentáře