Dell EMC bude pod svou značkou prodávat produkty od Ruckusu

Nabídka Dell EMC a jeho partnerů se s okamžitou platností rozšiřuje o široké portfolio bezdrátových produktů a řešení. Tento krok má posílit možnosti výrobce v oblasti mobilní infrastruktury.

Dell EMC bude pod svou značkou prodávat produkty od RuckusuSpolečnost Ruckus Networks podepsala OEM dohodu s výrobcem Dell EMC, který na základě této smlouvy začne prodávat portfolio bezdrátových produktů Ruckusu pod svou vlastní značkou.

Nabídka Dell EMC se díky tomu rozšířuje o řadu produktů a řešení od přístupových bodů až po virtualizovaná, analytická a bezpečnostní řešení nebo platformu Ruckus IoT pro internet věcí. Přístup k nim získávají všichni partneři Dell EMC.

Přítomný čas je namístě, neboť dohoda má okamžitou platnost. Navíc má být spojena s celou řadou programů pro podporu prodeje, marketingu a koncových zákazníků. Dell EMC chce takto posílit své možnosti v oblasti mobilní infrastruktury.

Připomínáme, že Ruckus si v nedávné době prošel hned třemi změnami majitele. Napřed jej koupilo Brocade, které se však vzápětí stalo předmětem akvizice ze strany Broadcomu, jež však neměl o Ruckus zájem a zhruba před rokem jej prodal firmě Arris International.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Dell EMC, Ruckus Networks

Komentáře