DBH Group přebírá aktivity Exactu v ČR i SR

Cesta DBH Group za vytyčenou pozicí silného regionálního hráče vedla skrz převzetí aktivit Exactu včetně distribuce, poradenství a podpory.

DBH Group přebírá aktivity Exactu v ČR i SRSpolečnost DBH Group převzala od 1. 4. 2015 aktivity společnosti Exact v České republice a na Slovensku, čímž se stane výhradním partnerem této softwarové společnosti už v pěti zemích.

DBH Group již dříve převzala obchodní aktivity společnosti Exact v Maďarsku a Chorvatsku (prosinec 2013) a v Rumunsku (prvním čtvrtletí 2014). Nyní přebírá aktivity Exactu také v zemích bývalého Československa, a to včetně distribuce softwaru, poradenství a podpory.

Střednědobým cílem společnosti DBH Group je stát se jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů podnikatelského servisu pro malé a střední podniky v centrálním regionu východní Evropy,” uvedl Sándor Erdei, CEO společnosti DBH Group.

V souvislosti s integrací pražské pobočky společnosti Exact se změnil provoz divize DBH IT Services. Od 1. 4. je její ředitelkou Dita Emingerová, která více než 18 let pracovala pro Exact, naposled na postu ředitelky pro Českou a Slovenskou republiku.

Prodej bude i nadále realizován místními obchodními zástupci. Druhotnou podporu bude zajištovat Exact Business Solutions se sídlem v Nizozemsku. Proces převzetí bude dokončen v následujících měsících.

Zdroj: DBH Group

Úvodní foto: DBH Group, Exact Software

Komentáře