David Zeman je novým obchodním ředitelem Infor Eastern Europe

Z pozice sales managera bude Zeman dohlížet na rozvoj obchodní strategie a obchodních aktivit Inforu ve východní Evropě. Dříve působil jako channel manager pro Českou republiku a jihovýchodní Evropu.

David Zeman je novým obchodním ředitelem Infor Eastern EuropeSpolečnost Infor, poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací, oznámila, že jmenovala Davida Zemana na pozici sales managera pro Infor Eastern Europe. Doposud v rámci společnosti zastával roli channel managera pro ČR a jihovýchodní Evropu.

Zeman bude ve své nové roli zodpovídat za rozvoj obchodní strategie a obchodních aktivit Infor ve východní Evropě. Bude řídit obchodní aktivity, identifikovat nové obchodní příležitosti a definovat nástroje potřebné k dosažení vyšší dynamiky a růstu.

Ve společnosti Infor pracuje od září 2017, dříve dohlížel na řízení prodeje ve společnosti DNS, kde měl na starosti prodej značek IBM a Lenovo. Jeho zkušenosti zahrnují také téměř 12 let na různých obchodních pozicích ve firmách IBM a Microsoft.

David Zeman je ženatý a svůj volný čas se snaží co nejvíce trávit se svou rodinou a dvěma dětmi, jinak jej můžete potkat na kole, při běhu nebo na jachtě ve Středomoří. Hovoří plynně anglicky, částečně německy.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: Infor

Komentáře