David Vurma je novým výkonným ředitelem agentury Acomware

Dosavadní šéf oddělení Performance a Digitální média přebírá vedení společnosti Acomware od Jana Penkaly, který ji vedl během posledních čtyř let. Uvolněné místo po Davidu Vurmovi obsadila dosavadní členka jeho týmu Petra Pacáková.

David Vurma je novým výkonným ředitelem agentury AcomwareSpolečnost Acomware má nového CEO. Ke 2. 5. 2018 na tuto pozici nastoupil David Vurma, který dosud vedl největší oddělení společnosti – Performance a Digitální média. Vedení konzultační společnosti převzal od Jana Penkaly, který pozici CEO zastával poslední čtyři roky.

Pod taktovkou nového výkonného ředitele čeká Acomware plánovaná proměna značky, zaměření se na posílení odborné pozice firmy nebo rozvoj plánovaných produktů a integrace nových technologií. Společnost tak bude pokračovat v dosavadní expanzi své nabídky služeb.

Dnes již bývalou pozici Davida Vurmy v čele oddělení Performance a Digitální média nově obsadila Petra Pacáková, která v oddělení dosud zastávala pozici performance advertising strategist. Jan Penkala ve společnosti zůstává a bude se věnovat vztahům s klíčovými partnery.

Zdroj: Acomware

Úvodní foto: Acomware

Komentáře