David Vašák je novým regionálním manažerem SUSE pro ČR a SR

Na pozici regionální manažera vystřídal Miroslava Kořena. Vašák má profesní zkušenosti z technologických společnosti jako například Oracle, ČEZ či Huawei Technologies. Do SUSE přišel ze společnosti ExaGrid.

David Vašák je novým regionálním manažerem SUSE pro ČR a SRSpolečnost SUSE oznámila, že novým regionálním manažerem pro Českou republiku a Slovensko byl jmenován David Vašák. Ke změně dochází krátce po dokončení akvizice SUSE novým investorem, švédskou skupinou EQT.

Vašák ve funkci vystřídal dosavadního manažera Miroslava Kořena, který společnost opustil po čtyřech letech. Do SUSE přichází ze společnosti ExaGrid, kde poslední dva roky pracoval jako territory sales manager pro země střední a východní Evropy.

V letech 2015-2017 působil ve společnosti Veritas Technologies jako enterprise sales manager pro Českou republiku a Slovensko. Zkušenosti má také ze společností Oracle, ČEZ, Huawei Technologies či GTS Novera. Oboru IT se věnuje již od roku 2000.

David Vašák je ženatý, má dva syny. Ve volném čase se rád věnuje individuálním sportům – jízdě na horském kole, běhání či lyžování. Mezi jeho koníčky patří také fotografování a historie.

Zdroj: SUSE

Úvodní foto: SUSE

Komentáře