David Soares je viceprezidentem Zyxelu pro obchod a marketing v EMEA a Severní Americe

Soares od roku 2017 pracoval jako viceprezident pro prodej v Severní Americe. Na nové pozici se bude starat o rozvoj obchodních kanálů a strategií v regionu EMEA a pomáhat prodejcům s přidanou hodnotou s transformací v poskytovatele řízených služeb.

David Soares je viceprezidentem Zyxelu pro obchod a marketing v EMEA a Severní AmericeSpolečnost Zyxel Communications uvedla, že jmenovala Davida Soarese do funkce výkonného viceprezidenta pro obchod a marketing v regionech EMEA a Severní Amerika. Soares dosud působil jako viceprezident pro prodej v Severní Americe.

V rámci nově převzaté odpovědnosti za region EMEA bude mít za úkol nacházet příležitosti k rozvoji obchodních kanálů a strategií, které partnerům společnosti Zyxel pomohou dosáhnout většího růstu a ziskovosti v jejich podnikání.

Jednou ze Soaresových obchodních priorit bude asistovat resellerům s přidanou hodnotou (VAR) s transformací na poskytovatele řízených služeb (MSP). Vedle toho se bude soustředit i rozšiřování aktivit Zyxelu pomocí stávající prodejní sítě.

David Soares ve společnosti Zyxel pracuje od roku 2017. Mezi jeho profesní zkušenosti patří mimo jiné 16 let ve společnosti Netgear a 12 let ve vedení firmy Hayes Modems.

Zdroj: Zyxel

Úvodní foto: Zyxel

Komentáře