David Goeckeler je novým výkonným ředitelem společnosti Western Digital

Goeckeler, jenž do společnosti přichází z Ciska, ve funkci výkonného ředitele nahradí Steva Milligana. Ten zůstane ve vedení v poradní roli až do září roku 2020, poté se odebere do penze.

David Goeckeler je novým výkonným ředitelem společnosti Western DigitalSpolečnost Western Digital představila nového výkonného ředitele a člena představenstva, jímž byl jmenován David Goeckeler. S platností od 9. 3. 2020 nahradí na pozici Steva Milligana, jenž již dříve oznámil svůj záměr odejít do penze.

Western Digital v minulé dékádě vybudoval vysoce uznávanou platformu, která pomáhá zákazníkům vytěžit z jejich dat skutečnou hodnotu. Těším se na společnou práci s vynikajícím vedením a talentovaným týmem zaměstnanců po celém světě,” uvedl Goeckeler.

Jménem pracovníků společnosti z celého světa je mi potěšením Davida přivítat v našich řadách. Přidává se k naší společnosti ve strhujícím a slibném období a přeji mu úspěch při psaní dalších kapitol společnosti Western Digital,” řekl Milligan.

Western Digital upřesňuje, že jak bylo oznámeno dříve, pro zajištění bezproblémového předání funkcí zůstane Milligan ve vedení společnosti v poradní roli až do září roku 2020.

Goeckeler dosud zastával pozici viceprezidenta a generálního manažera společnosti Cisco se zodpovědností za obchod v segmentu počítačových sítí a bezpečnostních systémů. V Cisku působil devatenáct let.

Je držitelem vysokoškolských titulů z Kolumbijské univerzity či Kalifornské univerzity v Berkeley. V roce 2012 obdržel ocenění Frost and Sullivan’s Excellence Award.

Zdroj: Western Digital

Úvodní foto: Western Digital

Komentáře