DataSpring přebírá tým vývojářů ze Springtide Ventures

Vývojová divize Springtide Ventures se přesune pod hlavičku DataSpring. Hlavním důvodem je strategie skupiny KKCG sjednotit vybrané služby v oblasti ICT pod tuto společnost.

DataSpring přebírá tým vývojářů ze Springtide VenturesSpolečnost DataSpring oznámila, že v lednu 2016 převzala divizi softwarového vývoje firmy Springtide Ventures a tyto služby budou napříště poskytovány pod její hlavičkou. Vývojový tým bude v rámci struktury DataSpring začleněn do divize Business Solutions.

Společnost Springtide Ventures se bude i nadále věnovat svému hlavnímu předmětu podnikání, tj. vyhledávání a podpoře nadějných start-upů v rámci střední Evropy. Obě uvedené společnosti jsou součástí skupiny KKCG.

Hlavní důvody vedoucí ke sloučení DataSpring a vývojářů Springtide vyplývají ze strategie sjednocení vybraných služeb a kompetencí v oblasti ICT ve skupině KKCG pod hlavičku DataSpring.

Softwarový tým má pomoci vytvářet nové obchodní příležitosti pro divizi Business Solutions, která se primárně zabývá integrací, pokročilou analýzou a vizualizací dat.

Zdroj: DataSpring
Úvodní foto: © Sergey Nivens - Fotolia.com

Komentáře