Datart má v ČR a SR 110 prodejen, počet poroste i v příštím roce

Elektro prodejce má v současné době 94 prodejen v České republice a 16 na Slovensku. Z jednotlivých měst vede Praha s 21 pobočkami. Datart plánuje počet navyšovat i v příštím roce.

Datart má v ČR a SR 110 prodejen, počet poroste i v příštím roceFirma Datart oznámila, že překonala hranici 110 kamenných prodejen. Celkem 94 jich je v České republice, zbývajících 16 na Slovensku. České pobočky fungují i jako výdejny e-shopových objednávek. Počet prodejen podle Datartu poroste i v roce 2019.

Všechny naše české prodejny slouží také jako výdejny objednávek z e-shopů Datart.cz, Euronics.cz a Kasa.cz,“ uvedl ředitel prodejen Datartu Martin Heřmánek a dodal, že firma službu poskytuje zákazníkům zdarma.

Prodejce elektra se v létě stal součástí skupiny HP Tronic, která mimo jiné v ČR provozuje prodejny Euronics a e-shop Kasa.cz. HP Tronic v současné době mění 52 prodejen Euronics na značku Datart a zároveň otevírá nové prodejny Datart.

Vedle toho Datart pokračuje v přeměně svých prodejen na základě konceptu s názvem „Prodejna 21. století“, jehož hlavním motivem je humanizace prostoru. Ve spolupráci s architekty firma vytváří prostředí prodejen podle potřeb zákazníka.

Zdroj: Datart

Úvodní foto: © bodnarphoto - Fotolia.com

Komentáře