Danny Allan je novým technickým ředitelem ve Veeam Software

Allen působí ve Veeamu od roku 2017, dříve zastával pozici viceprezidenta pro produktové strategie. Nyní byl povýšen na prvního viceprezidenta a CTO.

Danny Allan je novým technickým ředitelem ve Veeam SoftwareSpolečnost Veeam Software oznámila, že jmenovala Dannyho Allana technickým ředitelem (CTO) a prvním viceprezidentem (SVP) pro produktové strategie. Allan byl povýšen z předchozí role viceprezidenta pro produktové strategie.

Z nové pozice povede iniciativy globální produktové strategie společnosti Veeam a bude podporovat její technologické vize. Allan do Veeamu přišel na začátku roku 2017, předtím působil na pozici technického ředitele ve společnosti Desktone.

V minulosti byl také ředitelem bezpečnostního výzkumu v IBM a členem komise pro bezpečnou architekturu, v níž byl jedním z autorů platformy IBM Secure Engineering Framework. Je držitelem mnoha softwarových patentů v oblasti cloudu a zabezpečení.

Zákazníci stále usilují o zvýšení své přizpůsobivosti požadavkům trhu a chtějí využívat síly vlastních dat, společnost Veeam tak musí neustále inovovat,“ řekl Ratmir Timashev, spoluzakladatel a výkonný viceprezident pro prodej a marketing společnosti Veeam

 „A já vím, že pod Dannyho vedením bude naše společnost při přechodu do druhé fáze svého rozvoje i nadále zrychlovat svůj růst,“ doplnil.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: Veeam Software

Komentáře