Daniel Žilinský řídí SMB divizi v eD system Slovakia

Dlouholetý pracovník společnosti eD system Slovakia od léta stanul v čele skupiny, která se zaměřuje na oblast malých a středních podniků. Jeho úkolem bude především rozšířit počet klientů a posílit jejich loajalitu.

Daniel Žilinský řídí SMB divizi v eD system SlovakiaSpolečnost eD system Slovakia představila nového šéfa své SMB divize. Od léta 2017 tuto pozici zastává Daniel Žilinský (43), který v ní vystřídal Ronalda Babiše. Ten se rozhodl svou spolupráci s distributorem ukončit.

Daniel Žilinský působí ve společnosti eD system Slovakia již řadu let. Své obchodní a manažerské dovednosti si rozšířil a posílil především na pozic teamleadera nákupního oddělení, kde kromě řízení týmu zastřešoval produktového portfolio a staral se o klíčové zákazníky.

Hlavním úkolem Daniela Žilinského nyní bude posílit aktivity společnosti v oblasti malých a středních firem s důrazem na posilování loajality zákazníků a zvyšování jejich počtu. Žilinský je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám.

Zdroj: eD system Slovakia

Úvodní foto: eD' system Slovakia

Komentáře