Daniel Žilinský je obchodním ředitelem eD system pro slovenský trh

Nový obchodní ředitel pro Slovensko měl dosud na starosti řízení tradičního SMB kanálu, nyní přebírá zodpovědnost za veškeré aktivity distributora na slovenském trhu. Ve společnosti působí již přes desetiletí.

Daniel Žilinský je obchodním ředitelem eD system pro slovenský trhSpolečnost eD system oznámila jmenování Daniela Žilinského na pozici šéfa obchodního týmu pro Slovensko. Žilinský vyhrál výběrové řízení na základě dlouholetého působení v oboru, detailní znalosti IT prostředí a zkušeností s produktovým řízením.

Žilinský působí v řadách eD systém již více než 10 let. Doposud měl na starosti řízení tradičního SMB kanálu a vedení jednotlivých poboček, nyní převezme zodpovědnost za rozvoj všech obchodních aktivit včetně výsledků retailového obchodního týmu na Slovensku.

Klíčovými důvody, proč jsme se rozhodli zvolit Dana, jsou také vazby na partnery v regionu. V roce 2018 se úspěšně podílel na integraci jednotného řízení společnosti eD system pro český a slovenský trh,“ dodal generální ředitel společnosti Petr Slouka.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře