Daniel Frémuth je novým CEO společnosti Sabris shared services

Dosavadní obchodní ředitel společnosti usedl do kapitánského křesla. Jeho úkolem bude průběžně posilovat firmu coby regionálního poskytovatele sdílených služeb, vytvořit pro ni pevnou vizi a rozšířit její tým.

Daniel Frémuth je novým CEO společnosti Sabris shared servicesSabris shared services, dceřiná společnost skupiny Sabris Holding, oznámila změnu na pozici CEO. S platností od 1. 4. 2018 zastává pozici výkonného ředitele Daniel Frémund, který nahradil Vladimíra Sýkoru. Ten se bude dále podílet na strategických rozhodnutích firmy na úrovni představenstva holdingu.

Hlavním cílem Daniela Frémunda je vybudovat prosperující a inovativní firmu poskytující v evropském regionu profesionální outsourcingové, cloudové a další sdílené služby. V následujících letech by tak pod jeho vedením mělo dojít k růstu a expanzi firmy, vytvoření její pevné vize a rozvoji týmu.

Daniel Frémund působí ve skupině Sabris Holding již od roku 2010. Nejprve zastával pozici obchodního ředitele ve společnosti Sabris CZ, tak pak přešel na stejnou pozici v rámci Sabris shared services. Předtím působil jako šéf rozvoje obchodu ve společnosti LogicaCMG.

Zdroj: Sabris, LindkeIn

Úvodní foto: Sabris Holding

Komentáře