D-Link rozšiřuje nabídku služeb pro firemní produkty o bezplatnou výměnu zařízení

Služba D-Link Assist je dostupná po celé Evropě od května 2019. Zahrnuje bezplatnou servisní výměnu produktů do dalšího pracovního dne pro všechny firemní bezdrátové přístupové body, bezpečnostní kamery a síťové switche.

D-Link rozšiřuje nabídku služeb pro firemní produkty o bezplatnou výměnu zařízeníSpolečnost D-Link oznámila zavedení bezplatné RMA servisní výměny produktů do dalšího pracovního dne jako standardní služby pro všechny firemní síťové switche, bezdrátové přístupové body a bezpečnostní kamery.

V rámci služby s názvem D-Link Assist výrobce neprodleně vyměňuje vadná zařízení a poskytuje IT podporu zákazníkům a partnerům. Umožní jim například přístup k různým službám, které zajistí řešení problém s provozem sítě.

Bezplatná vylepšená RMA výměna do následujícího pracovního dne platí pro všechny firemní produkty D-Linku prodávané s minimální zárukou 5 let. Změna platí od května 2019 v celé Evropě.

Společnost dodává, že služba D-Link Assist je k dispozici také pro všechny produkty s dvouletou a tříletou zárukou, pokud bylo zakoupeno volitelné tříleté prodloužení záruky.

Zdroj: D-Link

Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře