CZC.cz, T.S. Bohemia a Zoner software bodovaly v dílčích kategoriích ceny ShopRoku

Cenu kvality v kategorii ICT si odnesly Gigaprint.cz, T.S. Bohemia a CZC.cz. TS. Bohemia získalo navíc cenu kvality v kategorii PC a příslušenství, CZC.cz se stalo nejpopulárnějším prodejcem ICT mezi spotřebiteli.

CZC.cz, T.S. Bohemia a Zoner software bodovaly v dílčích kategoriích ceny ShopRokuNákupní rádce Heureka.cz oznámil vítěze jubilejního desátého ročníku soutěže ShopRoku, v níž odborný panel a spotřebitelé vybírají nejlepší české e-shopy. Na nejvyšších příčkách se nic nezměnilo – absolutním vítězem se stalo Notino, cenu popularity získal Onlineshop.cz.

V kategorii ICT pak bodovaly obchody Gigaprint.czT.S. Bohemia a CZC.cz. Vítězem Ceny kvality v dílčí kategorii Elektro se stal e-shop Tipa.eu následovaný Obchody24.cz a Centrem Foto Škoda.

Cenu kvality v kategorii software si odnesl Zoner software, vítězem dílčí kategorie PC a příslušenství se stalo T.S. Bohemia a na nejvyšší příčce v kategorii tiskáren a příslušenství se umístil Gigaprint.cz.

Co se týče dílčích vítězů Ceny popularity, v kategorii Elektro (stejně jako celkově) zvítězil Onlineshop.cz. V kategorii obchodní domy spotřebitelé nejčastěji hlasovali pro Lidl-shop.cz a nejpopulárnějším prodejcem ICT se opět stalo CZC.cz.

Kompletní výsledky soutěže najdete na jejích stránkách.

Zdroj: Heureka.cz

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře