CZC.cz, Mall.cz a další e-shopy nově spadají pod Mall Group, v jejím čele stojí Havrlant

Investiční skupina Rockaway dokončila převzetí Mall.cz, vytvořila seskupení e-shopů Mall Group, v jehož čele stojí Jakub Havrlant s novým týmem.

CZC.cz, Mall.cz a další e-shopy nově spadají pod Mall Group, v jejím čele stojí HavrlantZměny ve firemní struktuře E-commerce Holdingu daly vzniknout skupině Mall Group, v jejímž portfoliu je nákupní galerie Mall a e-shopy CZC.cz, Vivantis, Proděti, BigBrands, Kolonial, Bux, Sporty a Rozbaleno.

Ondřej Fryc, původní zakladatel a CEO skupiny Netretail, do které patří Mall.cz i jeho zahraniční pobočky, odchází z exekutivy do advisory boardu Mall Group. Do čela skupiny se staví Jakub Havrlant.

Do dalšího rozvoje skupiny již nebudu exekutivně nijak zasahovat, jako každý ‚otec‘ však budu svému dítku z povzdálí držet palce,“ uvedl Fryc v tiskovém oznámení.

Kromě tuzemského trhu se Mall Group bude soustředit na region střední a východní Evropy, kde chce upevňovat pozici lídra.

 „Cílíme nejen na Čechy, ale i v evropský region a budeme se snažit vytvořit zásadní projekt v rámci evropské internetové ekonomiky,” uvedl ve zprávě médiím nový šéf Jakub Havrlant.

Nový management má pro tento rok jednoznačný cíl: podpořit Mall.cz i jeho zahraniční pobočky v dosažení vytyčených cílů pro letošní vánoční sezonu.

Směrem k zákazníkům budou i nadále fungovat všechny značky tak, jak je lidé znají. Mall Group je pak jméno holdingu.

Cenový srovnávač Heureka, který se stal členem Rockaway nedávno, pod Mall Group nespadá. Rockaway uvádí, že Heureka má vlastní vedení a oproti Mall Group odlišnou strategii i cíle.

Zdroj: Rockaway

Úvodní foto: Rockaway

Komentáře