CZC.cz hlásí 20% meziroční růst a provozní zisk 9,3 milionu Kč

E-shop s elektronikou v minulém finančním období dosáhl tržeb z prodeje zboží a služeb v hodnotě 3 864 milionů Kč. Prodejům vévodily zejména stolní počítače, komponenty a mobilní telefony.

CZC.cz hlásí 20% meziroční růst a provozní zisk 9,3 milionu KčSpolečnost CZC.cz oznámila, že v uplynulém finančním období, tj. od 1. 4. 2017 do 31. 3. 2018, dosáhla tržeb z prodeje zboží a služeb v hodnotě 3,684 miliardy korun. To představuje v oblasti maloobchodního prodeje meziroční růst o téměř 20 %.

E-shop s elektronikou uvedl, že po roce v provozní ztrátě, která souvisela s integrací systémů do skupiny E-commerce Holding (ECH), dosáhl provozního zisku 9,3 milionu Kč. CZC.cz dále podotklo, že v minulém finančním roce rozeslalo přes milion zásilek.

Stále pokračuje integrace do skupiny ECH. Související investice nám do budoucna pomohou nastartovat další prorůstové změny. Mezi prvními bude například rozšíření sítě výdejních míst,“ hodnotí vývoj generální ředitelka CZC.cz Jitka Dvořáková.

Z hlediska kategorií byly podle CZC.cz tahouny především stolní počítače, komponenty a mobilní telefony, jež všechny zaznamenaly dvojciferný nárůst tržeb oproti minulému období. Podle e-shopu se též osvědčil komunikační koncept hrdé dvojky na online trhu.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: © Felix Jork - Fotolia.com

Komentáře