Čtyři české firmy získaly světové partnerské ocenění Microsoftu

Corinth, Kentico Software a KPCS jsou finalisty ocenění Partner of the Year. Mainstream Technologies bylo vyhlášeno nejlepším partnerem v ČR.

Čtyři české firmy získaly světové partnerské ocenění MicrosoftuMicrosoft oznámil vítěze a finalisty svých každoročních partnerských ocenění Partner of the Year a Country Partner of the Year za rok 2014. V rámci nich společnost oceňuje partnery na základě inovativnosti řešení, míry závazku vůči zákazníkovi, tržního dopadu a originality využití technologií Microsoftu.

V celkem 44 kategoriích jsou zahrnuty všechny klíčové partnerské aktivity včetně cloudových technologií, aplikací pro Windows 8, Microsoft Office a SharePoint, podpory prodejů nebo významných projektů společenské odpovědnosti.

Výrazná česká stopa

Do ročníku se přihlásilo přes 2 800 řešení z téměř 120 zemí a zástupci České republiky se neztratili. Na vítězné listině se letos objevily hned čtyři české firmy: titul finalistů obdržely společnosti Corinth, Kentico Software a KPCS a cenu pro nejlepšího českého partnera získala společnost Mainstream Technologies.

Čtyři ocenění na tak malou zemi, jakou je Česká republika, jsou velkým úspěchem. Těší mě, že i v tak silné celosvětové konkurenci dokáží české firmy se svými projekty zazářit a dosáhnout na nejvyšší hodnocené příčky. Je to důkaz inovativnosti, kreativity, prozákaznického přístupu a dlouhodobého zájmu o nejnovější trendy mezi českými partnery ,“ uvedl k výsledkům Martin Tolar, obchodní ředitel v Microsoftu pro segment SMB.

Vítězové a finalisté budou slavnostně vyhlášeni na každoročním celosvětovém partnerském setkání Worldwide Partner Conference 2014, který Microsoft letos pořádá ve dnech 13. – 17. července ve Washingtonu D.C.

Kompletní výsledková listina letošního ročníku ocenění je k dispozici zde.

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře