Ctirad Mareš posiluje obchodní tým Mainstream Technologies

Dlouholetý obchodní manažer Microsoftu pro oblast státní správy přestoupil do řad Mainstream Technologies, kde bude zastávat velmi podobnou pozici s důrazem na rozvoj e-governmentu.

Ctirad Mareš posiluje obchodní tým Mainstream TechnologiesSpolečnost Mainstream Technologies oznámila příchod nové posily v podobě Ctirada Mareše, jenž se na počátku srpna ujal funkce obchodního ředitele pro státní správu. Do Mainstreamu přišel po sedmnácti letech strávených v barvách Microsoftu.

Mareš v Microsoftu rovněž působil na pozici obchodního manažera pro státní správu. Předtím pracoval deset let jako obchodní manažer ve společnosti Xerox, a krátce také ve společnostech ICL a Logica, vždy v segmentu veřejné správy.

Mým cílem bude nabídnout naše schopnosti a kompetence segmentu veřejné správy a pomoci tak dalšímu rozvoji e-governmentu v České republice,“ uvedl Ctirad Mareš ke svému jmenování.

Mareš studoval Vysokou školu strojní a elektrotechnickou v Plzni, obor elektronické počítače. Ve volném čase se rád věnuje lyžování, cestování a rodině.

Zdroj: Mainstream Technologies

Úvodní foto: Mainstream Technologies

Komentáře