Copy General Technology se stává oficiálním partnerem HP pro velkoformátový tisk

Ambicí Copy General Technology je kromě tiskových řešení dodávat i přidanou hodnotu v oblasti konzultací. Současně ve spolupráci s HP uvede na český trh rychlou a úspornou A0 tiskárnu HP PageWide XL.

Copy General Technology se stává oficiálním partnerem HP pro velkoformátový tiskCopy General Technology (CGT), technologická odnož společnosti Copy General, specialista na prodej a servis řešení z oblasti digitálního tisku, oznamuje zahájení spolupráce se společností HP. Od podzimu 2015 bude jejím oficiálním partnerem pro oblast velkoformátových tiskáren.

CGT díky tomuto kroku získala certifikace k prodeji a zajištění odborného servisu produkčních velkoformátových tiskáren HP DesignJet řady T pro technické tisky, řady Z pro grafický tisk a také nové technologie HP PageWide XL.

Naší hlavní ambicí není prodávat jen technologie a krabice. Umíme špičkovou technologii spojit s našimi zkušenostmi, jak funguje zákazníkův byznys, a dodat takové služby, které zákazníkovi bezpečně vyřeší tiskové potřeby v jakékoli situaci,“ uvedl Jakub Frišman, jednatel CGT.

Mezi přidané hodnoty nabízení CGT patří konzultační servis, který zakládá svá doporučení na návratnosti investic. Společnost má také jako první a jediný distributor nabízet SLA (service level agreement), díky kterému zákazník dostane své výtisky za všech okolností.

Společnosti HP a CGT se chystají na český a slovenský trh uvést novou technologii HP PageWide XL (na fotografii v záhlaví). Podle CGT půjde o první velkoformátovou tiskárnu, která tiskne rychlostí 30 barevných formátů A0 za minutu, navíc za stejné náklady jako u úsporného černobílého tisku.

Zdroj: Copy General

Úvodní foto: Copy General

Komentáře