Connect IT uved první podsvícenou „doodle“ myš

Značka Connect IT vydala herní myš s odvážným designem a snaží se cílit na uživatele, které již omrzely tradiční motivy podsvícených herních periferií.

Connect IT uved první podsvícenou „doodle“ myš
Doodle Mouse Connect IT má celý horní plášť posetý miniaturními kresbičkami (tzv. „doodle“), které jsou stále populárnější mezi mladou generací, a to hlavně na oblečení a módních doplňcích.

„Doodle Mouse si v první řadě oblíbí uživatelé, kteří mají rádi nadsázku, chtějí být originální a neberou se až tak vážně,“ vysvětlil marketingový manažer Luděk Mareš

Designem samotné myši to ale nekončí, také samotný obal vychází z originálních kresbiček a v retailových řetězcích má za úkol jediné – zaujmout.

Doodle myš je podle výrobce vhodná pro hraní i kancelářskou práci. Rozlišení snímacího prvku činí 800 až 2000 DPI v nastavitelných krocích. Nechybí ani efektní vícebarevné LED podsvícení.

K počítači se myš připojuje pomocí klasického USB rozhraní a uživateli nabídne celkem šest tlačítek. Myš má rozměry 69 × 123 × 41 mm a pozlacený USB konektor. Myš má ergonomický tvar.

Zdroj: Connect IT
Úvodní foto: Connect IT

Komentáře