Commvault začne nabízet svá řešení přes prodejní kanály HPE

Účast v globálním programu HPE Complete rozšiřuje dosavadní spolupráci obou výrobců a měla by přinést softwarová řešení Commvaultu pro zálohování a obnovu dat blíže k zákazníkům.

Commvault začne nabízet svá řešení přes prodejní kanály HPESpolečnost Commvault oznámila, že se přidala programu HPE Complete, což jinými slovy znamená, že začíná prodávat svá řešení prostřednictvím přímých i nepřímých prodejních kanálů společnosti HPE.

Nová dohoda představuje další rozšíření spolupráci obou výrobců, která v nedávné době například umožnila, aby HPE postavilo své nové zálohovací řešení GreenLake Backup na platformě Commvaultu.

Program HPE Complete nabízí globální dostupnost prověřených řešení od HPE a třetích stran. Commvault doufá, že účast v programu přinese jeho softwarová řešení pro zálohování a obnovu dat blíže k zákazníkům.

Šéf produktového managementu HPE Patrick Osborne se nechal slyšet, že řešení of Commvaultu skvěle zapadají do nabídky programu HPE Complete a mohou se stát odpovědí na současnou poptávku po zjednodušení migrace dat mezi různým prostředími.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře