Comguard získal certifikaci Service Delivery Provider - McAfee SIEM od Intel Security

Distributor uvádí, že je jedinou firmou na česko-slovenském trhu, která touto certifikací disponuje. Status umožňuje Comguardu zastupovat Intel Security při podpoře implementace řešení SIEM a ušetřit tak partnerům čas a peníze.

Comguard získal certifikaci Service Delivery Provider - McAfee SIEM od Intel SecurityVAD distributor Comguard oznámil, že jako jediná firma na českém a slovenském trhu získal certifikaci Service Delivery Provider - McAfee SIEM od společnosti Intel Security (McAfee).

Comguard je nyní oprávněn používat označení Service Delivery Specializovaný partner nebo také Service Delivery Provider pro oblast McAfee SIEM (Security Information and Event Management).

Certifikace patří do oblasti service delivery specialisation, přičemž autorizovaní reselleři produktů Intel Security mohou využít lokální služby takto certifikované společnosti namísto povinného objednání zahraniční podpory samotného výrobce.

Každý distributor, který získá tuto certifikaci, je oprávněn poskytovat v dané oblasti služby pro implementace a nasazení konkrétní skupiny produktů Intel Security, aniž by byl nucen zakoupit daný produkt včetně podpory Professional Services přímo od výrobce.

Lokální služby jsou výhodné jak z cenového hlediska (odpadají například cestovní náklady), tak i z hlediska dostupnosti a snadnější komunikace v českém jazyce.

Comguard uvádí, že jeho partneři, kteří nabízejí řešení SIEM, mohou nyní získat podporu Profesional Services přímo od něj, a to za podstatně příznivější cenu.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard

Komentáře