Comguard zahajuje distribuci vulnerability managementu od Rapid7

Comguard, VAD distributor bezpečnostních ICT & síťových řešení, podepsal smlouvu se společností Rapid7 a zahajuje distribuci řešení penetračního testování, vulnerability managementu a skenování webových aplikací této značky na trhu v České Republice a na Slovensku.

Comguard zahajuje distribuci vulnerability managementu od Rapid7Společnost Comguard se stává výhradním distributorem značky Rapid7 pro český a slovenský trh, otvírá své distribuční kanály pro prodej řešení této značky a zároveň nabízí lokální odborné poradenství, podporu i školení na jednotlivé produkty.

Rapid7 pomáhá IT profesionálům řídit bezpečnost, odhalovat a prioritizovat zranitelnosti v jejich organizaci a rychle se rozhodnout díky správným informacím ve správném čase a v přehledné podobě, uvádí distributor.

Řešení pomáhá odhalovat síťové a aplikační zranitelnosti, rizikové chování uživatelů, rizikové konfigurace aktivních prvků nebo např. rizikové využití cloudových služeb. Analytické nástroje umožňují automatizaci kontrol.

Vulnerability management Rapid7 Nexpose je řešení pro správu hrozeb, které dynamicky sbírá data a analyzuje rizika pro detekci zranitelností, přičemž hlavní funkcí je provádění auditů a monitorování operačních systémů, serverů, síťových prvků, databází a webových aplikací na známé či neznámé hrozby. Cena základního balíčku Rapid7 Nexpose Express začíná na 1 600 eurech.

Řešení Rapid7 Metasploit pro penetrační testování pomáhá zvýšit produktivitu penetračních testerů, ověřuje zranitelnosti, odhaluje phishingové hrozby a pomáhá zvyšovat bezpečnost odstraněním slabých míst v infrastruktuře.

Simuluje reálné útoky s cílem najít slabá místa dřív než škodlivý kód (či útočník). Cílem penetračního testu je provést důkladné posouzení závažnosti a navrhnout protiopatření, aby se riziko snížilo.

Dedikovaný vulnerability management Rapid7 AppSpider monitoruje sítě a identifikuje změny ve webových, mobilních či cloudových aplikacích a identifikuje jejich zranitelnosti. Jeho součástí je reporting a automatizovaný ticketing.

Více informací najdete na webu společnosti Comguard.

Zdroj: Comguard
Úvodní foto: Comguard, Rapid7

Komentáře