Comguard uspořádal desátý ročník konference Security & Networking

Na setkání v Brně se koncem dubna probíraly otázky aktuálních trendů v oblasti bezpečnosti a praktik kybernetických zločinců. K dispozici byli zástupci výrobců i odborníci z týmu distributora.

Comguard uspořádal desátý ročník konference Security & NetworkingVAD distributor Comguard uspořádal již desátý ročník konference Security & Networking. Akce se konala 21. 4. 2016 v Brně a Comguard na ní mimo jiné oslavil deset let působení na místním trhu.

Konference s sebou nesla řadu inovací, například zapojení účastníků do soutěže o nejzajímavější přinesený virus nebo zavedení on-line dotazů na přednášejícího.

Další novinkou byly diskuzní skupiny pro vybrané tematické okruhy a individuální konzultace s výrobci a odborníky. S největším zájmem se tentokrát setkalo velmi aktuální téma praktických zkušeností s ransomwarem.

Účastníci získali také mnoho nových informací týkajících se mobilní bezpečnosti. Další přednášky se pak týkaly aktuálních trendů a obrany před neznámými hrozbami, metodách, jak vydělávají kyberzločinci, a mnoha dalších otázek.

Comguard dodává, že partneři, kteří nestihli brněnskou konferenci, mohou koncem května zavítat do Bratislavy. Na podzim se pak bude v Praze konat 11. ročník konference se zcela novým programem.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard

Komentáře