Comguard rozšířil nabídku o správu zranitelností a patch management Secunia

Comguard, VAD distributor bezpečnostních a síťových řešení, oznámil, že se stal nově obchodním partnerem společnosti Secunia a dodává jejich produkty svým partnerům – resellerům.

Comguard rozšířil nabídku o správu zranitelností a patch management SecuniaComguard rozšířil nabídku bezpečnostních řešení o značku Secunia, která vyvíjí řešení pro správu zranitelností a patch management.

Jako obchodní partner bude Comguard nabízet řešení Secunia Corporate Software Inspector (CSI) a Secunia Vulnerability Intelligence Manager (VIM), pro které lokálně zajišťuje také technickou a obchodní podporu.

Secunia Corporate Software Inspector (CSI) je řešení pro patch management a vyhledávání zranitelností, které dokáže zkombinovat skenování i záplatování. Tvoří tak doplněk pro Microsoft System Center Configuration Manager.

CSI skener zranitelností podporuje skenování systémů Windows, Apple Mac OS X, Android a Red Hat Enterprise Linux. Podle oznámení Comguardu dokáže rešení pokrýt zranitelnosti více než 20 000 programů a pluginů třetích stran včetně většiny programů běžících na Windows.

Secunia Vulnerability Intellingence Manager (VIM) je znalostní základna, která poskytuje informace k analýze zranitelných míst v IT infrastruktuře velkých podniků. Umožňuje sledovat zranitelnosti a eliminovat rizika z centralizovaného dashboardu.

Další informace naleznete na webu společnosti Comguard.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard, Secunia

Komentáře