Comguard je výhradním distributorem síťových a virtualizačních řešení Brocade

Dohoda platí pro Českou republiku i Slovensko a navazuje na více než rok trvající spolupráci obou společností.

Comguard je výhradním distributorem síťových a virtualizačních řešení BrocadeVAD distributor Comguard oznámil, že se po více než rok trvající spolupráci se společností Brocade Communications stal výhradním distributorem jejích řešení z oblastí IP networkingu a virtualizace síťových funkcí. Dohoda platí pro Českou republiku i Slovensko.

Comguard nabízí kompletní portfolio aktivních síťových prvků od Brocade pro stavbu datových center, campus infrastruktur a zasíťování byznysových center. Tyto zahrnují například technologie Ethernet Fabric VCS, technologie pro virtualizaci síťové infrastruktury a SDN.

Partneři mohou také využívat předprodejní konzultační podporu pro nové síťové technologie. Jde o konzultace nového pojetí správy hybridních síťových infrastruktur či virtualizaci síťové infrastruktury, včetně využití SDN technologie.

Kromě samotné distribuce jsme zařadili ukázky těchto produktů a technologií do našeho Kompetenční centra a poskytujeme i zmíněné konzultace a osvětu nových řešení pro stavbu moderních LAN sítí. I to je důvod pokračování vzájemné spolupráce formou výhradního distribučního kontraktu,“ uvedl Jan Dymáček, business development manager Comguardu.

Profil distributora najdete zde.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard, Brocade Communications

Komentáře