Comguard je výhradním distributorem ObserveIT pro ČR i SR

Distributor rozšířil portfolio o řešení pro audit a monitoring uživatelských aktivit.

Comguard je výhradním distributorem ObserveIT pro ČR i SRVAD distributor Comguard oznámil, že se stal výhradním českým a slovenským distributorem společnosti ObserveIT, nabízející stejnojmenné řešení pro audit a monitorování uživatelských aktivit.

Monitoring veškerých uživatelských aktivit je v ObserveIT zpracováván v podobě videozáznamů s komplexními metadaty pro vyhledávání konkrétních událostí.

Řešení mohou podle Comguardu ocenit jak správci firemních sítí, tak oddělení kontroly plnění SLA externích dodavatelů, management nebo i právní oddělení společnosti, jako důkazní materiál při případných sporech.

Máme velmi pozitivní ohlasy jak z našeho resellerského kanálu, tak od koncových zákazníků. Klienti získají díky řešení ObserveIT sofistikovaný systém pro audit s jednoduchým a rychlým vyhledáváním ve video archivu a například s možností integrace řešení s produkty Security Information and Event Management (SIEM) nebo s ticketovacími systémy,“ uvedl Jan Dymáček, ředitel pro business development v Comguardu.

Řešení nabízí monitoring systémů a aplikací formou videozáznamu a textových metadat všech uživatelských aktivit na monitorovaném zařízení, vynucuje sekundární autentizaci v rámci definovaných sdílených účtů pro jednoznačnou informaci o konkrétním uživateli, vytváří záznamy i pro aplikace bez interního logování a je možné je provázat se stávajícím ticketovacím systémem firmy.

Více informací o něm najdete zde.

Zdroj: Comguard
Úvodní foto: Comguard

Komentáře