Comguard je exkluzivním distributorem bezpečnostních řešení Lastline

Kontrakt na distribuci řešení Lastline rozšiřuje portfolio Comguardu o snadno integrovatelné analytické technologie pro detekci incidentů a pokročilého malwaru. Dohoda platí pro český i slovenský trh.

Comguard je exkluzivním distributorem bezpečnostních řešení LastlineSpolečnost Comguard oznámila, že získala exkluzivní zastoupení značky Lastline pro český a slovenský trh. Jako VAD distributor Comguard kromě distribuce nabídne i lokální odborné poradenství, podporu a školení na jednotlivé produkty.

Pro zařazení Lastline do svého portfolia se Comguard rozhodl zejména proto, že podle něj jde o jedinečnou sandboxingovou technologii příští generace, kterou je možné integrovat s dalšímu značkami z nabízeného portfolia.

Comguard uvádí, že řešení Lastline dokáží díky technologii analýzy FUSE detekovat malware, který je určený pro obcházení tradičních a pokročilých ochranných prvků. Zároveň mají ušetřit čas bezpečnostním týmům díky nízkému výskytu falešně pozitivních detekcí.

Lastline nabízí také technologii Breach Defender, která poskytuje dynamický plán incidentu vniknutí přímo v jeho průběhu, a to tak, že analyzuje podezřelé objekty, síťový provoz v reálném čase a navíc blokuje nežádoucí síťové aktivity.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard, Lastline

Komentáře