Comguard je distributorem bezpečnostního řešení Whalebone

V nabídce Comguardu se nově nachází bezpečnostní řešení pro ochranu před malwarem, vyžaduje minimální konfiguraci a obejde se bez instalace softwaru. Technologie společnosti Whalebone se zaměřuje na ochranu ve fázi DNS překladu.

Comguard je distributorem bezpečnostního řešení WhaleboneSpolečnost Comguard oznámila, že rozšiřuje své portfolio o distribuci české značky Whalebone, která nabízí ochranu sítí proti malwaru bez nutnosti konfiguraci nebo instalace softwaru. Podle Comguardu se jedná o unikátní technologii soustředěnou na DNS překlad.

Distributor uvádí, že většina firemních uživatelů v dnešní době DNS překlad nemonitoruje, čímž vystavují svou infrastrukturu vysokému riziku, neboť více než 90% malwaru využívá během útoku právě tento proces.

Řešení Whalebone je dostupné k okamžitému nasazení a jediná věc, kterou musí koncový zákazník nakonfigurovat, jsou DNS překladače. Služba podle Comguardu dále nabízí absolutní dostupnost díky kombinaci více nezávislých datacenter, transparentnost a nezávislost na platformě.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard, Whalebone

Komentáře