Comguard je autorizovaným školitelem Sophosu pro ČR i SR

Společnost získala autorizaci pro udělování certifikátů Sophos Certified Engineer a Sophos Certified Architect. Comguard může zatím školit klienty v oblasti ochrany koncových bodů, chce však získat autorizaci i pro další segmenty.

Comguard je autorizovaným školitelem Sophosu pro ČR i SRSpolečnost Comguard oznámila, že získala titul Autorizovaného školicího střediska společnosti Sophos (ATC Sophos) a může tak vést školení pro partnery a koncové klienty k získání certifikátů Sophos Certified Engineer nebo Sophos Certified Architect. Autorizace platí pro Českou republiku i Slovensko.

Úspěšný absolvent těchto kurzů bude podle Comguardu schopen zvládnout každý bezpečnostní incident ve své společnosti, získá hluboké znalosti produktů společnosti Sophos, zefektivní svoji práci a bude napřed v boji proti kyberútočníkům.

Certifikovaní školitelé Comguardu poskytují certifikovaná školení pro oblast endpoint security a v současné době pracují na získání autorizace pro řešení Sophos MDM a firewally Sophos NG XG.

Autorizované školicí středisko Sophos lze navštívit v sídle společnosti Comguardu v Brně. Klienti zde mohou současně využít výhody Kompetenčního centra společnosti Comguard a vyzkoušet si nástroje Sophos Endpoint nebo firewally NG XG přímo v provozu.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard

Komentáře