Comenius vyhlásil „Českých 100 nejlepších“

Devatenáctý ročník soutěže „Českých 100 nejlepších“ pořádané nezávislou společností Comenius vrcholil 28. listopadu 2014 gala večerem ve Španělském sále Pražského hradu.

Comenius vyhlásil „Českých 100 nejlepších“Ve Španělském sálu byly za účasti předních politických představitelů slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Českých 100 nejlepších“.

Jejím cílem je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují „vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných“ výsledků.

Kompletní výsledky naleznete zde.

OKsystem byl moderátory večera uveden jako společnost, která právě vstoupila do 25. roku své úspěšné existence a jejíž osvědčené programové řešení pomohlo v roce 2014 stabilizovat a plně obnovit činnost úřadů práce.

Diplom v oborové kategorii Informační a komunikační technologie slavnostně na pódiu převzal ředitel a jednatel společnosti OKsystem Martin Procházka (na fotografii vlevo) od Ivana Pilného, předsedy hospodářského výboru Poslanecké sněmovny.

Je pro nás velká čest se umístit mezi šesticí nejlepších ICT společností a být vyznamenán v nádherných prostorách Španělského sálu. Letošní vítězství v oborové kategorii navázalo na ocenění z minulých ročníků a je pro nás závazkem pro další práci,“ uvedl při této příležitosti ředitel Martin Procházka.

Zdroj: OKdystem
Úvodní foto: OKsystem

Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.