Colorovo debutuje na poli chytrých telefonů

Modely CityTone Lite a CityTone Vision zaujmou cenou a systémem dual SIM.

Colorovo debutuje na poli chytrých telefonůColorovo , značka elektroniky vlastněná distributorem ABC Data, uvedla na trh své první chytré telefony. Podobně jako u tabletů této značky jde o cenově dostupná zařízení s odpovídající výbavou.

Debut Colorova na poli chytrých telefonů představují dva modely s názvy CityTone Lite a CityTone Vision (na fotografii). Jejich společnou vlastnotí je vybavení dvěma sloty na SIM kartu, dále se výbava liší.

Model CityTone Lite je určen nenáročný uživatelům. Je postaven na Androidu 4.2, má 4“ displej s technologií IPS pro široké pozorovací úhly a pohání jej dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Prodává se za doporučenou koncovou cenu 1890 Kč.

Druhý model, CityTone Vision, má 4,7“ IPS displej s rozlišením 540 x 960 pixelů. Operačním systémem je zde Android 4.4 a pod krytem se skrývá čtyřjádrový 1,2GHz procesor a 1 GB RAM. Součástí balení jsou čtyři barevná pouzdra. Doporučnou koncovou cenou tohoto modelu je 2990 Kč.

Distributorem značky Colorovo je v České republice a na Slovensku její mateřská společnost ABC Data. Příslušné kontakty naleznete po přihlášení do systému v profilu distributora.

Zdroj: Colovoro
Úvodní foto: Colorovo

Komentáře