Co hýbe světem ICT? Navštivte konference IDG v roce 2016

Zajímají vás nejnovější informace a trendy v ICT ve zdravotnictví, kybernetické bezpečnosti, velkých datech a cloudu? Tyto čtyři akce ve druhém pololetí vám je přinášejí.

Co hýbe světem ICT? Navštivte konference IDG v roce 2016Vydavatelství IDG vás zve na čtyři konference, které se uskuteční v druhém pololetí roku 2016. Od září do prosince jsou v Praze naplánovány odborné akce spojené s prezentacemi a výstavami z různých segmentů či vertikál ICT.

ICT ve zdravotnictví 2016 (21. 9. 2016) – 10. odborná konference a výstava o elektronickém zdravotnictví, ICT jako nástrojích pro efektivní organizaci zdravotnictví, prevenci, diagnostiku a léčbu, monitorování zdravotního stavu a minimalizaci zdravotních hendikepů pacienta.

CyberSecurity 2016 (5. 10. 2016) – 6. odborná konference zaměřená na kybernetickou bezpečnost je určena IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty k jejich snížení.

BigData 2016 (11/2016) – 3. ročník odborné konference a doprovodné výstavy o datech, datacentrech, infrastruktuře, analýze, škálovatelnosti a provozní efektivitě, zpracování v reálném čase, nízké latenci a vyšší propustnost, datové vědě a vědcích, bezpečnosti dat a o všem, co s velkými daty souvisí.

CloudComputing 2016 (12/2016) - 3. ročník odborné konference a doprovodné výstavy se zaměřením na: cloudové služby, zálohování a bezpečnost v cloudu, problematiku legislativy v cloudu, ochranu osobních údajů v cloudu, cloudovou infrastrukturu, ERP v cloudu, privátní, veřejné a hybridní cloudy apod. Konference je určena zástupcům managementu, odborníkům z průmyslu, služeb, státní správy a samosprávy, univerzit, médiím a široké veřejnosti - prostě všem aktivním uživatelům elektronických komunikací.

Konference IDG

Zdroj: IDG
Úvodní foto: IDG

Komentáře