Club 3D přidal pro český trh eD system jako druhého distributora

Druhým distributorem značky Club 3D pro český trh se stává eD system. Nový kontrakt oznámil jeho zástupce pro lokální region.

Club 3D přidal pro český trh eD system jako druhého distributoraNěmecké zastoupení holandské značky Club 3D, která se specializuje na oblast konektivity včetně kabelů, docků a adaptérů, oznámilo prostřednictvím svého zástupce nový distribuční kontrakt se společností eD system pro český trh.

Novinku zveřejnil na LinkedIn Steffen Bruch, authorised representative/orokurist CE+SEE+D/A/CH+DK pro Club 3D na německém trhu.

eD system má velmi dobrou úroveň technických znalostí, aby byl Club 3D dobrým partnerem. S vedením v Ostravě v ČR a zastoupením v Polsku a na Slovensku jsou velmi dobrým doplněním rychle rostoucí distribuční sítě Club 3D po celém světě,“ uvedl Steffen Bruch.

Produktovým manažerem pro Club 3D je v eD systemu, Svatopluk Adámek, jehož kontakty jsou dostupné přihlášeným uživatelům v profilu firmy eD system.

Doposud na českém trhu spolupracoval Club 3D se společností Elko Trading, se kterou uzavřel kontrakt v roce 2017, kontrakt nadále platí.

Portfolio Club 3D zahrnuje video splittery, dockovací stanice, kabeláž a adaptéry pro různá rozhraní.

Zdroj: LinkedIn profil Steffena Bruche, ChannelWorld

Úvodní foto: eD system, Club 3D

Komentáře