Cloudová platforma Tech Daty pro řešení od Microsoftu je nově dostupná i na Slovensku

Platforma StreamOne nabídne jednotné místo pro prodej cloudových řešení od Microsoftu i převod existujících licencí do programu Cloud Solution Provider. Platforma v blízké budoucnosti nabídne také cloudová řešení NetEnrich, Spanning, OneBizz a Mandarine.

Cloudová platforma Tech Daty pro řešení od Microsoftu je nově dostupná i na SlovenskuSpolečnost Tech Data Distribution zpřístupnila pro své zákazníky na Slovensku cloudovou platformu StreamOne. Reselleři mohou jejím prostřednictvím převést předplatné cloudových řešení od Microsoftu z tradičních licencí jako Open nebo Open Value a z kanálu Advisor do programu Cloud Solution Provider (CSP).

Uživatelské rozhraní je podle distributora vytvořeno tak, aby byl celý proces co nejjednodušší pro obě strany. Přenos domén, schvalování smluvních podmínek i ověřování jsou automatizované, fakturace probíhají formou souhrnného vyúčtování a informace o uživatelích i licencích jsou poskytovány na jedné měsíční faktuře.

Další čtyři nová řešení 

Podobně jako v České republice začne Tech Data v rámci platformy StreamOne nabízet i řešení NetEnrich, která poskytují služby správy a provozu pro datová centra, sítě, jednotnou komunikaci, cloud a bezpečnostní operace.

Portfolio rozšíří i řešení Spanning od Dell EMC, které poskytuje škálovatelné služby zálohování a obnovy dat pro Office 365 napříč cloudy. V nabídce se dále objeví integrované řešení OneBizz, které zahrnuje Microsoft ERP, CRM a další software

Poslední novinkou je pak řešení Mandarine pro on-line školení s instruktorem pro produkty jako Microsoft Office 365. Na platformě StreamOne budou tyto služby třetích stran zpřístupněny v průběhu roku, služby Microsoftu jsou dostupné již nyní.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: © rukanoga - Fotolia.com

Komentáře