Clico zařazuje do portfolia platformu Security Intelligence od Recorded Future

Security Intelligence Platform kombinuje strojovou analýzu s lidskými analýzami a odbornými znalostmi za účelem zkoumání dat kyberhrozeb. Smlouva o distribuci je platná v Polsku a v zemích střední a východní Evropy.

Clico zařazuje do portfolia platformu Security Intelligence od Recorded FutureSpolečnost Clico oznámila, že v prvním roku 2021 dokončila dohodu se společností Recorded Future a rozšířila tak své portfolio o platformu Security Intelligence Platform. Ta organizuje a analyzuje data hrozeb pro přesnější zabezpečení.

Platforma Security Intelligence Platform podle distributora vytváří velký objem kontextových dat, která jsou nezbytná pro urychlení rozhodování bezpečnostních týmů.

Kombinace strojové analýzy s lidskými analýzami a odbornými znalostmi umožňuje použití zdroje informací shromážděných z různých zdrojů jako jsou otevřený web a dark web nebo exkluzivní technické zdroje.

Naše platforma kontextualizuje 850 000 zdrojů, včetně 1 500 fór pro hackování temných webů, šest miliard entit a 75 miliard referencí,“ vypočítává Mateusz Olszewski, obchodní ředitel pro východní Evropu ve společnosti Recorded Future.

Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Clico a být tak jedinou kompletní a univerzální bezpečnostní zpravodajskou platformou v jeho portfolio. Naše partnerství posílí naši pozici na trhu v Polsku a ve střední a východní Evropě,” dodává.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře