Clico zařazuje do distribučního portfolia produkty značky ICsec

Řešení SCADVANCE XP společnosti ICsec pomáhá osobám odpovědným za zabezpečení infrastruktury mít úplný přehled o stavu zařízení a připojení a mohou činit správná rozhodnutí. Smlouva platí pro region CEE.

Clico zařazuje do distribučního portfolia produkty značky ICsecSpolečnost Clico oznámila, že rozšířila svoji nabídku o řešení pro monitorování zabezpečení průmyslové sítě od společnosti ICsec. Distribuční smlouva Clico se společností ICsec platí v Polsku a v zemích střední a východní Evropy.

Distributor zároveň představil řešení distribučního portfolia SCADVANCE XP, které umožňuje detekovat anomálie a kybernetické hrozby v reálném čase v sítích průmyslové automatizace.

Pro ICsec je spolupráce se společností Clico – distributorem s přidanou hodnotou – zárukou dosažení IT / OT integrátorů a prodejců specializovaných na poskytování služeb kybernetické bezpečnosti jak v Polsku, tak v celé střední a východní Evropě,“ řekl Mariusz Rzepka, manažer partnerského prodeje v ICsec.

Společně s využitím naší technologie, znalostí a sdílených zkušeností můžeme poskytnout zabezpečení společnostem s kritickou infrastrukturou a systémy průmyslové automatizace OT / ICS ještě efektivněji než dříve,“ dodal.

Zdroj: Clico

 

 

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře