Clico uzavřelo distribuční smlouvu se společností Arista Networks, platí pro ČR a SR

Dohoda o distribuci síťových technologií značky Arista Networks pro vysoce výkonná datová centra a prostředí cloud computingu byla uzavřená začátkem října.

Clico uzavřelo distribuční smlouvu se společností Arista Networks, platí pro ČR a SRSpolečnost Clico potvrdila, že se společností Arista Networks uzavřela dohodu o distribuci technologií v oblasti síťových řešení pro datová centra, kampusy a řešení NPB. Ta platí pro Českou republiku i Slovensko.

Pokročilé sítě jsou zásadní pro správnou funkci IT systémů a obchodních procesů organizace, které podporují. Měly by být budovány pomocí zařízení s takovými parametry kvality a spolehlivosti, které odpovídají aktuálním požadavkům organizací,“ uvedl Vladimír Mlynárčik, country manager Clico CZ&SK.

Mnoho přepínačů nabízených společností Arista Networks je navrženo tak, aby přesně odpovídaly požadavkům na práci v datovém centru, ale jsou také speciálně navrženy pro kampusové nasazení – se stejným EOS jako v datovém centru,” dodal Wojciech Walczak, system engineer v Clico.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře