Clico uzavřelo distribuční smlouvu s Juniper Network Mist

Obě společnosti podepsaly dohodu o distribuci v polovině září 2020. Na základě této dohody byla distribuční nabídka Clico rozšířena o řešení Juniper Mist.

Clico uzavřelo distribuční smlouvu s Juniper Network MistSpolečnost Clico oznámila, že v polovině září 2020 podepsala dohodu o distribuci se společností Juniper Network Mist. Díky ní rozšířila své portfolio o řešení Juniper AI-Driven Enterprise.

V dubnu 2019 společnost Juniper Networks získala Mist Systems a sdělila, že jejich společným strategickým cílem je poskytnout podnikovým klientům řešení, která nejen zjednoduší správu a zlepšují služby zákazníkům, ale také sníží jejich náklady.

To vše je možné zaváděním složky umělé inteligence do IT. Proto s potěšením oznamujeme, že řešení Juniper Mist je již k dispozici v distribučním portfoliu Clico, které doplňuje stávající řešení Juniper,” řekl Vladimír Mlynárčik, country manager Clico CZ&SK.

Clico je pro nás dlouholetým distribučním partnerem s přidanou hodnotou,“ upřesnil Sander Groot, vedoucí kanálů, EMEA, Juniper Networks. „Clico může s Juniper Mist otevřít nové obchodní příležitosti pro svůj kanál a zákazníky,“ dodal.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře