Clico uzavírá distribuční smlouvu se SailPointem, platí pro celý region CEE

SailPoint se zabývá správou identity a přístupu a nabízí řešení pro malé i velké firmy. Clico v této souvislosti vytvořilo novou kategorii produktů pro správu identity a přístupu.

Clico uzavírá distribuční smlouvu se SailPointem, platí pro celý region CEESpolečnost Clico oznámila, že v říjnu 2019 rozšířila své portfolio o řešení firmy SailPoint Technologies, která zařadila do nově vzniklé kategorie produktů pro správu identity a přístupu. Distribuční smlouva je platná pro střední a východní Evropu.

Poptávka po řešeních pro správu identity a přístupu je obrovská. Organizace se často potýkají se správným nastavením přístupů a oprávnění odcházejících zaměstnanců,“ říká Mariusz Stawowski, CTO ve společnosti Clico.

Americká společnost SailPoint Technologies nabízí řešení, která umožňují vytvořit koherentní celofiremní politiku správy přístupu k datům, aplikacím a infrastruktuře. Od svého založení v roce 2005 patří mezi globální lídry na trhu produktů pro správu identity.

Výhody SailPointu ocení jak klienti, tak nezávislé poradenské společnosti. Malé firmy mohou využívat vestavěné nástroje k implementaci osvědčených postupů, ty velké zase budou mít možnost vytvářet vlastní scénáře,“ dodává Vladimír Mlynárčik, country manager Clico Czech & Slovakia.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře