Clico rozšiřuje distribuční portfolio o značku SonicWall

Nová smlouva distributora se společností SonicWall se vztahuje na Českou republiku a Slovensko. Lokální zákazníci tak budou mít přístup k pokročilým technologiím kybernetické bezpečnosti této značky.

Clico rozšiřuje distribuční portfolio o značku SonicWallSpolečnost Clico oznámila, že na začátku listopadu uzavřela smlouvu s firmou SonicWall o rozšíření distribučního kontraktu o teritorium České republiky a Slovenska, které tak umožní lokální distribuci pokročilých technologií kybernetické bezpečnosti.

Strategie společnosti SonicWall, kterou jsme v poslední době sledovali, zrychlila vývoj portfolia, filozofii podpory technologií a prodejních kanálů, o což bychom se také rádi podělili s našimi partnery a klienty,” říká Vladimír Mlynárčik, country manager Clico Czech and Slovakia.

Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit partnerství se společností Clico v regionech Čech, Slovenska a regionu SEE. Clico má významné postavení na trhu, skvělé partnerské vztahy a technické znalosti, které posílí pozici SonicWall na místních trzích,” dodává Spencer Starkey, VP of channels EMEA v SonicWallu.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře