Clico rozšiřuje distribuční portfolio o bezpečnostní řešení Fidelis Cybersecurity

Fidelis Cybersecurity nabízí řešení pro aktivní ochranu podnikového ICT prostředí se zaměřením na detekci a reakci na kybernetické hrozby. Nabídku podle distributora ocení zejména organizace, jež jsou často vystaveny profesionálním kyberútokům.

Clico rozšiřuje distribuční portfolio o bezpečnostní řešení Fidelis CybersecurityKyberbezpečnostní společnost Fidelis Cybersecurity a distributor s přidanou hodnotou Clico oznámili, že uzavřeli distribuční dohodu pro střední a východní Evropu. Dohoda umožní distribuci pokročilých technologií aktivní ochrany podnikového ICT prostředí.

Fidel Cybersecurity nabízí řešení, která ocení zejména organizace, které čelí útokům profesionálních skupin kyberzločinců. Jedná se například o subjekty z finančního a energetického sektoru či vládní orgány,“ uvedl Mariusz Stawowski, technický ředitel, zodpovědný za rozvoj a technologické strategie společnosti Clico.

Firma Fidelis Security je poskytovatelem řešení na detekci a reakci na kybernetické hrozby. Zaměřuje se na automatizaci detekce hrozeb a krádeží dat či optimalizaci reakcí na incidenty s cílem dosáhnout co nejvyšší míru přesnosti.

Naše partnerství se společnosti Clico reaguje na poptávku zákazníků, kteří hledají jednotnou platformu pro automatizaci detekce a reakce na útoky či úniky dat,“ dodal Ivan Dolenský, viceprezident pro mezinárodní obchod ve společnosti Fidelis Cybersecurity.

Zdroj: Clico

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře